Cherokees vedou už o deset bodů !!!
24. Listopad 2015, Úterý

Hned dvě utkání v průběhu čtyř dní odehrál na domácím hřišti lídr moravské divize B. První 14.11. proti Opavě a v předehrávce 12.kola pak 17.11. Cherokees nastoupily proti Vsetínu.

Opavu přejeli vysoko 11:4. V utkání bylo o vítězi jasno prakticky už po první třetině, která skončila výsledkem 5:1. Hattrick a dva body navrch zaznamenala Kamila Smetková. Naopak Slezankám alespoň částečně zpravila reputaci Martina Součková, která zařídila všechny čtyři branky svého týmu.

V druhém zmíněném utkání, přivítaly indiánky na svém ledě Vsetín a ani v tomto zápase vítěznou vlnu neopustily. Již v třetí minutě dostala domácí do vedení Klára Mazánková, která nakonec své vystoupení korunovala hattrickem a společně s bezchybným výkonem golmanky Karolíny Juřicové, tak výrazně přispěla k výhře Cherokees 5:0. Bez inkasované branky si domácí připsali další tři body a svůj náskok v čele tabulky právě nad druhým Vsetínem, zvýšili na 10 bodů.