Ani famózní golmanka Dvořáková prohře Buldoků nezabránila
30. Říjen 2015, Pátek

Ve svátek 28. října přivítaly Cherokees na svém hřišti poslední tým tabulky divize B - HLC Bulldogs Brno.  Domácí lídr vstoupil do utkání jako jasný favorit a hned od počátku se hrálo "pouze na jednu branku". Jen heroický výkon brankářky Barbory Dvořákové dlouho držel soupeřovy naděje! První důvod k radosti přinesla až 17. minuta, kdy konečně zamířila do černého Kateřina Světinská. Po zbytek první a druhé třetiny měla hra stále stejný scénář, na jehož konci byla vždy vynikající Dvořáková. Teprve až 48. a 51. minuta rozhodla o definitivním vítězství favorita, kdy se do branky trefila Zuzana Bubíková a po ní pak i svoji první trefou kapitánka české hokejbalové reprezentace Michaela Rullová.

Cherokees tak své "povinné" vítězství zvládly i přes to, že výsledek 3:0 nebyl vzhledem k poměru střel 60:7 nijak výrazný.