Cherokees vezou další 3 body ze Vsetína !!!
27. Říjen 2015, Úterý

7. kolo divize B přineslo další důležitý zápas mezi celky HK Vsetín a HC Cherokees. Po prvním vzájemném utkání, kdy indiánky celkem jednoznačně vyhrály, jely o další body bojovat tentokrát na hřiště soupeře a hned od začátku bylo jasné, že hra bude mít zcela jiný průběh a že půjde o velmi vyrovnaný souboj. Nikdo nechtěl udělat chybu a hra byla hodně opatrná. Trochu uvolnění pro hosty přinesla až 12. minuta, kdy po asistenci Barbory Búlikové a Zuzany Bubíkové dorazila puk do brány Jana Makovičková. Až do konce třetiny se už skóre neměnilo a tak Cherokees odcházely do kabiny za stavu 1:0. Nástup do druhé třetiny se jim však vůbec nepovedl. Soupeř je hned od začátku přehrál a svůj tlak ve 22.minutě proměnil ve vyrovnávací branku, jejíž autorkou byla Barbora Šonová.V podobném duchu se nesla celá druhá třetina. Vsetín tahal za delší konec provazu, ale další branku nepřidal a tak byl stav po dvou třetinách vyrovnaný 1:1. Do třetí třetiny šly oba týmy s mnohem větším nasazením a touhou vyhrát. Hra se opět vyrovnala a bylo vidět, že žádný z týmů nechce prohrát. Vše rozhodl až závěr utkání, kdy Vsetín začal fyzicky ztrácet. Po dvou faulech dohrával utkání pouze ve třech a minutu a půl před koncem inkasoval rozhodující gól, o který se postarala Kateřina Světinská ve spolupráci s Klárou Mazánkovou a Eliškou Vozdeckou.

Cherokees si konečným skóre 2:1 zajistily další 3 body a ve skupině B tak stále nenašly přemožitele.