Po první čtvrtině soutěže Cherokees na prvním místě !!
11. Říjen 2015, Neděle

Hokejistky HC Cherokees vyhrály v utkání 4. kola na ledě Slezanu Opava i přes první inkasované góly v sezóně, a to poměrem 6:2. Střelecký účet otevřela v 1. třetině pohotovou tečí a zároveň premiérovou trefou v dresu Cherokees Nikola Bláhová. Díky řadě skvělých zákroků Karolíny Juřicové se odcházelo do kabin za stavu 1:0. Ve 2. třetině navýšila vedení krásnou individuální akcí Klára Jandušíková. V polovině hrací doby navíc nedala Jana Makovičková brankářce Opavy sebemenší šanci a stav byl již 3:0. Slabší chvilku si ale vybrala i obrana Cherokees, kdy 2 inkasované góly během 21 vteřin zdramatizovaly konec třetiny. Na začátku 3. periody přinesla do hry uklidnění branka Barbory Búlikové. Ihned po svém vyloučení se do útoku zapojila Kamila Smetková, která celou akci zakončila pátou trefou do opavské sítě. Závěr utkání přinesl mnoho gólových šancí, avšak pouze jedna byla úspěšná, a to střela Jany Makovičkové, která tak zaznamenala svou druhou branku v utkání. Hokejistky Cherokees vezou z Opavy důležité 3 body a zůstávají nadále neporaženy.